Coworking Toruń

Przestrzeń przyjazna pracy i szkoleniom!

O nas

Coworking Toruń to przestrzeń przyjazna pracy i organizacji szkoleń, ulokowana w samym sercu miasta. Zrzeszamy coworkerów w miejscu dedykowanym efektywnej, twórczej pracy, zapewniając ku temu wygodne warunki oraz przyjemną, inspirującą atmosferę. W naszej komfortowej sali konferencyjnej, dostępnej 7 dni w tygodniu odbywają się szkolenia i konferencje. Oferujemy także usługę wirtualnego adresu – tutaj zarejestrujesz firmę, a nasz sekretariat obsłuży Twoją korespondencję oraz odbierze Twój firmowy telefon, przyjmie i przekaże wiadomość lub przekieruje połączenie do Ciebie.

uśmiechniętych klientów

biurek

wirtualnych adresów

szkoleń i konferencji

Poznaj naszą ofertę

img10

Co-working

Coworking Toruń to profesjonalna przestrzeń do pracy, z sekretariatem i zapleczem technicznym – doskonała alternatywa dla start-upów i freelancerów...

Czytaj więcej

img10

Sala konferencyjna

Sala konferencyjno-szkoleniowa o powierzchni 36 m² dostępna w obiekcie Coworking Toruń położonym w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu starówki...

Czytaj więcej

img10

Wirtualny adres

Oferujemy prestiżowy adres naszego biura w centrum miasta do rejestracji jako siedzibę Twojej firmy. Możesz też skorzystać z posługiwania się nim...

Czytaj więcej

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Napisz do nas lub zadzwoń a dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami!

Pytania i odpowiedzi

Na czym polega coworking?

Coworking to nowoczesny tryb pracy w przestrzeni zrzeszającej równocześnie wiele pracujących niezależnie od siebie osób. Nasza elastyczna oferta, szeroki zakres abonamentów i zniżek pozwala znaleźć idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje komfortowego miejsca do pracy, zarówno przez kilka godzin w tygodniu, jak i na cały etat.

Czy to na pewno dla mnie?

Coworkerzy to nie tylko ludzie wykonujący wolne zawody albo początkujący w biznesie, którzy nie mają jeszcze własnego biura. Coworking dedykowany jest każdemu kto pracuje przy swoim laptopie lub kto potrzebuje własnego, przestronnego biurka oraz atmosfery sprzyjającej skupieniu i twórczej pracy, z dala od rozpraszających warunków przestrzeni domowej.

Co mogę zyskać?

Zyskasz przede wszystkim idealne warunki do sprawnej pracy. Na miejscu skorzystasz z drukarki czy ksero, a pod biurem zawsze zaparkujesz za darmo. Dodatkową wygodą jest recepcja, która zadba o Twoją firmową korespondencję, przywita Twoich gości a nawet profesjonalnie odbierze Twój telefon firmowy. Dołączając do wspólnoty coworkerów nawiążesz też nowe, inspirujące kontakty!

Zaufali nam